تضارب آراء به سبک صداوسیما؛ میزگردى با سه نفر در خدمت یک نظر

تضارب آراء به سبک صداوسیما؛ میزگردى با سه نفر در خدمت یک نظر
برنامه‌ گفتگوى ویژه خبرى شبکه ٢ سیما به بحث تصمیمات اخیر شورای نگهبان به خصوص موضوع لغو عضویت سپنتا نیکنام در شوراى شهر یزد اختصاص داشت.
دو میهمان این برنامه مدرسی یزدی از فقهای شورای نگهبان و علیزاده از حقوق دانان این شورا بودند. 

در این برنامه، برخلاف تمام میزگردهاى مشابه که میهمانان باید از جریان هاى مختلف فکری و سیاسی باشند تا بتوانند با ایجاد چالش مساله پیش آمده در بحث را مطرح کنند تا افکار عمومی بتواند خود تصمیم بگیرد و انتخاب کند دو میهمان این برنامه هر دو موافق تصمیم شورای نگهبان بوده و یکدیگر را تایید می‌کردند. 

در خاتمه، این دو میهمان که در طول بحث استدلال‌هاى سست و مثال‌هاى اشتباهى را بی‌واهمه از  حضور منتقدى دیگر مطرح مى‌کردند، ضمن تایید یکدیگر از مجری برنامه نیز بابت هدایت خوب میزگرد تشکر کردند!

این برنامه‌ی صدا و سیما در فضای مجازی با واکنش‌های بسیار مواجه شده است و بسیاری از مخاطبین آن را مورد نقد و حتی دستمایه طنز قرار داده‌اند.

جالب آنکه صداوسیما، برخى مقامات و رسانه‌هاى همسو با آن در روزهاى اخیر از رشد شایعات و پذیرش جامعه نسبت به آنها و بی‌توجهی عمومى نسبت به رسانه‌هاى رسمى ابراز شگفتى کرده و گاه وعده برخورد با شبکه‌هاى اجتماعى را مى‌دهند که در این شرایط رسانه ملى و امثالهم، به منبع خبرى بسیارى از مردم تبدیل شده اند.

درباره نویسنده

4175مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پايگاه خبري - تحليلي هيوانیوز. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی